Utrip misijona v sliki in besedi: torek, 02. 04. 2019

Misijonarji so četrti dan misijona v dekaniji Idrija-Cerkno nadaljevali z obiski po okoliških krajih. Tako so dopoldan po domovih obiskali bolnike v Otaležu, Šebreljah, na Medvedjem Brdu, na Vojskem in na Gorah.

V vseh krajih, razen na Vojskem, se je program nadaljeval tudi popoldan, saj so bila organizirana spokorna bogoslužja s spovedovanjem in sveto mašo. Po maši so se zbrali župljani v Otaležu in Šebreljah, medtem ko je bilo na Gorah organizirano skupno srečanje sodelavcev Karitas iz župnije Idrija. V Idriji je bila popoldan dana možnost za osebni pogovor z misijonarjem, v Cerknem pa so se zbrali birmanci in njihovi starši.

Tako je misijon 4. dan potekal v sliki in besedi:

V medijih:

• 2. 4. 2019: radio Ognjišče – Vina v svetopisemskem pomenu besede jim ni zmanjkalo; piše: MJ | preberi