Koncert pevskega zbora ADORAMUS

FOTOGALERIJA IN NOVICA

Vsako leto nam v božičnem času Župnija Idrija pripravi darilo – Koncert božičnih pesmi. Letos bomo to darilo prejeli in doživeli v SOBOTO, 12. JANUARJA 2019, OB 18.30 URI ( po večerni sveti maši) v župnijski cerkvi. Gostili bomo odličen mešani pevski zbor ADORAMUS iz Logatca, ki ga vodi dirigent Marjan Grdadolnik.

Zbor je bil na pobudo dirigenta ustanovljen leta 1987. Sodeluje pri bogoslužju v domači župniji, udeležuje pa se tudi različnih festivalov in tekmovanj po Sloveniji in v tujini, kjer redno prejema najvišja priznanja in nagrade. Z našo udeležbo mu bomo priznanje dali tudi mi, ki z veseljem praznujemo Jezusovo rojstvo ter leto, ko se pripravljamo na misijon in 50 – letnico posvetitve naše župnijske cerkve.